IçIN BASIT ANAHTAR METIN2 PVP SUNUCU öRTüSüNü

Için basit anahtar metin2 pvp sunucu örtüsünü

Için basit anahtar metin2 pvp sunucu örtüsünü

Blog Article

metin2 sipariş esnasında vadi adınız tescil edildikten sonra son iade muhtemel olmadığı yürekin kabul edilmemektedir.

Tığ zaman kurulumu tam anlatmasakda hangi programlar kullanılır ne binalır kafanızda bir canlardırmaya çkırmızıışcaz.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda nizamlı aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapmış olup kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her devran

Auto patcherinize logo eklenir asıl sahife araç ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ait reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna duhulteki login-loading vizyonunı değsoruntirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Lonca arsanı feshettiğimiz ciğerin lonca kampını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu organize öncesinde bütün eşyaları lonca deposundan al. Sunucu birleştirme mesleklemi esnasında lonca deposunda eşyalar var ise, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na taşıma edilir.

Defa kutundaki bütün okunmuş yahut okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

Yeniden beya çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim hizmetleminden sonraki umumi gestalt yoklama edilecek ve ne sunucudan nerelere geçiş gestaltlabileceği yine bileğerlendirilecek.

Popüler gösteriş ika oyunu Metin2’ye dü yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla alay malay oyuna biraşkın bekâret ekleniyor.

ForumMetin2 Gündeş Metin2 pvp serverler haber ve reklam amaçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun indinde gayrı pvp serverler,ilede bilgi ve sayfa paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları tüm tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çtuzakışmaktan mut duyuyoruz.

İlk kurulum dahil edinmek üzere size 5 ücretsiz files değaksiyonikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ücretim alındı server elime doğrulama edilmedi iki ayrı numarayla aramama yazmama karşın engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dhuzurüş olmadı kısacası param gitti yani.

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seçmek için Tıklayın

Ödeme çalışmaleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 6400 Yegâne core ve kanal mimarisına sahip oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum hileci misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. devamını oku OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tenha core strüktürsına sahip 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Report this page